OLAPLEX - DOSTĘPNY W NASZYM SALONIE

Mocniejsze włosy w 3 krokach. OLAPLEX to nowej generacji produkt, który odbudowuje uszkodzone mostki dwusiarczkowe wewnątrz włosa. Redukując w ten sposób uszkodzenia mechaniczne jak i spowodowane zabiegami chemicznymi. Stosuje się go w zabiegach fryzjerskich jednocześnie z farbą do włosów, rozjaśniaczem, lub jako kuracja zniszczonych włosów. Doskonałe rezultaty można osiągnąć przy radykalnej zmianie koloru włosów, czyli dekoloryzacji.


EFEKTY PO ZASTOSOWANIU OLAPLEX

Koloryzacja z zastosowaniem OLAPLEX w jednym czasie zabezpiecza i jednocześnie regeneruje strukturę włosa.

Najbardziej spektakularne efekty widać podczas wykonywania rozjaśniania, dekoloryzacji (radykalnej zmianie koloru) włosów.

Podczas dekoloryzacji wykonywanych w salonie fryzjerskim KANON wielokrotnie OLAPLEX potwierdził swoją skuteczność.

Dzięki profesjonalizmowi stylistki Pani Elżbiety Stachowskiej wielokrotnie klientki mogły przejść bez uszczerbku dla włosów z bardzo ciemnego koloru na jasny blond. W warunkach bez zabezpieczenia, wykonanie tak radykalnej zmiany koloru bez uszczerbku dla włosów nie było by możliwe, dlatego POLECAMY w naszym salonie użycie dodatkowo do koloryzacji i dekoloryzacji OLAPLEX.


STOSUJEMY OLAPLEX DO ZABIEGÓW:


KURACJA włosów zniszczonych po zabiegach i mechanicznie.

FARBOWANIE z jednoczesną regeneracją włosów.

ROZJAŚNIANIE z jednoczesną regeneracją włosów.

PASEMKA z jednoczesną regeneracją włosów.

BALAYAGE z jednoczesną regeneracją włosów.

OMBRE z jednoczesną regeneracją włosów.

SHATUSH z jednoczesną regeneracją włosów.

DEKOLORYZACJA z jednoczesną regeneracją włosów.Odbudowująca regeneracja włosów OLAPLEX - od 90 zł.

Odbudowująca regeneracja włosów po nieudanych zabiegach koloryzacji. Regeneracja wykonana na produktach OLAPLEX , który odbudowuje strukturę włosów. Efekty regeneracji widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zapraszamy do naszego salonu na zabieg w promocyjnej cenie

Dodatek OLAPLEX do koloryzacji włosów - od 29 zł.

OLAPLEX dodany do koloryzacji zabezpiecza i jednocześnie regeneruje włosy. Efekty po zastosowaniu widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zapraszamy do naszego salonu na zabieg w promocyjnej cenie

olaplex hair perfector 139 zł

Olaplex Hair Perfector No.3 - Olaplex do użytku domowego. Regeneracja dla włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych, łamliwych oraz puszących się. Produkt od środka wzmacnia i naprawia uszkodzenia struktury włosa. Podczas silnych i częstych zabiegów chemicznych, jakim są poddawane włosy np. farbowanie, rozjaśnianie, dekoloryzacja, dochodzi do zerwania wiązań dwusiarczkowych. Olaplex łączy zerwane wiązania dwusiarczkowe, które odpowiadają za strukturę, jakość i wygląd włosa. Olaplex No. 3 jest produktem do stosowania w domu. Zawiera tą same substancje czynne co produkty do użytku profesjonalnego w salonie. Produkt ten stosuje się raz w tygodniu dla regeneracji, lub aby podtrzymać efekty kuracji wykonanej w salonie fryzjerskim.

Koloryzacja z dodatkiem OLAPLEX

Koloryzacja wraz z dodatkiem do farby OLAPLEX, innowacyjnym systemem regeneracji włosów zniszczonych i matowych. EFEKT - Włosy pozbawione blasku nabrały witalności. Zrobiły się gładkie wyraźnie odżywione o jednolitej strukturze. Koloryzacja + stylizacja uwypukliła naturalne piękno włosów co przełożyło się na satysfakcje klientki z wykonanej usługi.

Dekoloryzacja z dodatkiem OLAPLEX

Dekoloryzacja - rozjaśnianie. Pierwsze skojarzenie? Połamane, suche i zniszczone włosy. Dzięki użyciu OLAPLEX nie musisz rezygnować z dekoloryzacji i obawiać się negatywnych skutków dla twoich włosów. Po zabiegu dekoloryzacji włosy będą wygładzone, lśniące i zdrowe i co dla Ciebie najważniejsze, rozjaśniane . Tylko jeden krok, aby zmienić kolor na jasny blond bez użycia wielokrotnej dekoloryzacji. Dekoloryzacja z dadatkiem OLAPLEX umożliwia w sposób bezpieczny uzyskać blond kolor włosów już za pierwszym razem.

podziel się z znajomymi i udostępnij tą stronę