mini kuracja OLAPLEX w cenie usługi

Tylko w listopadzie promocja na mini kurację olaplex.

Do usługi strzyżenia z modelowaniem otrzymasz gratis usługę mini kuracji olaplex.

Cena usługi strzyżenia z modelowaniem i kuracją olaplex od 56 zł. w zależności od długości włosów.

Do usługi każdej koloryzacji otrzymasz gratis usługę mini kuracji olaplex.

Cena usługi koloryzacji i kuracji olaplex od 98 zł. w zależności od rodzaju koloryzacji i długości włosów


na czym polega mini kuracja?

Mini kuracja olaplex wykonywana jest na oryginalnych produktach olaplex.

Polega na nałożeniu na włosy olaplex bond perfector po wykonanym zabiegu koloryzacji, lub innej usłudze. Po okresie kilku minut aktywnego działania, środek zostaje spłukany.


PROMOCJA DO ZABIEGÓW:


STRZYŻENIE z modelowaniem

FARBOWANIE włosów.

ROZJAŚNIANIE włosów.

PASEMKA.

BALAYAGE.

OMBRE.

SHATUSH.jak skorzystać z promocji

Wystarczy umówić się na wizytę. Koniecznie poinformuj nas o zamiarze skorzystania z promocji. Bez tej informacji nie będziemy mogli zarezerwować wystarczająco dużo czasu dla Ciebie na wykonanie dodatkowo kuracji.


Następnie udostępnij post który jest poniżej klikając przycisk udostępnijKuracja OLAPLEX w cenie usługi.

Tylko w listopadzie...... Strzyżenia + modelowanie + mini kuracja OLAPLEX od 56 zł Koloryzacji + mini kuracja OLAPLEX - od 98 zł. Koniecznie Umów się na wizytę telefonicznie. Podziel się z znajomymi udostępniając post.

Opublikowany przez Salon Fryzjerski KANON na 26 październik 2016

Warunki promocji

  • Promocja trwa do końca listopada 2016r. lub do wyczerpania puli promocyjnych zabiegów. Oznacza to że promocja może zakończyć się przed upływem mc. listopad, lub może trwać dłużej do wyczerpania puli.
olaplex hair perfector 139 zł

Olaplex Hair Perfector No.3 - Olaplex do użytku domowego. Regeneracja dla włosów zniszczonych po zabiegach chemicznych, łamliwych oraz puszących się. Produkt od środka wzmacnia i naprawia uszkodzenia struktury włosa. Podczas silnych i częstych zabiegów chemicznych, jakim są poddawane włosy np. farbowanie, rozjaśnianie, dekoloryzacja, dochodzi do zerwania wiązań dwusiarczkowych. Olaplex łączy zerwane wiązania dwusiarczkowe, które odpowiadają za strukturę, jakość i wygląd włosa. Olaplex No. 3 jest produktem do stosowania w domu. Zawiera tą same substancje czynne co produkty do użytku profesjonalnego w salonie. Produkt ten stosuje się raz w tygodniu dla regeneracji, lub aby podtrzymać efekty kuracji wykonanej w salonie fryzjerskim.

Odbudowująca regeneracja włosów OLAPLEX - od 90 zł.

Odbudowująca regeneracja włosów po nieudanych zabiegach koloryzacji. Regeneracja wykonana na produktach OLAPLEX , który odbudowuje strukturę włosów. Efekty regeneracji widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zapraszamy do naszego salonu na zabieg w promocyjnej cenie

Dodatek OLAPLEX do koloryzacji włosów - od 29 zł.

OLAPLEX dodany do koloryzacji zabezpiecza i jednocześnie regeneruje włosy. Efekty po zastosowaniu widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zapraszamy do naszego salonu na zabieg w promocyjnej cenie

podziel się z znajomymi i udostępnij tą stronę